You are currently viewing Sesja produktowa – modowa

Sesja produktowa – modowa

Marilyn Monroe uważała, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Niektóre Panie kochają buty, inne bieliznę ale która z nas nie kocha torebek? Duże, małe, kopertówki, kuferki, nerki, worki, shopperki, listonoszki. Skórzane, zamszowe, materiałowe, w tysiącach odcieni… Nie zdziwi Was zatem, że w momencie kiedy dostałam zapytanie czy podejmę się sesji produktowej torebek to ani chwili się nie wahałam.

Sesję zaczęliśmy planować już dobre kilka tygodni wcześniej. Nowa kolekcja jesień-zima 2022/2023 torebek ZIA Design zasługiwała na wyjątkowe potraktowanie. Postawiliśmy na sesję z modelkami ponieważ zależało nam żeby pokazać produkt w jak najbardziej naturalny sposób. Ważne było dobranie odpowiednich stylizacji pod konkretne modele torebek. Pokazanie wielkości produktu, sposobu noszenia, propozycji połączenia z innymi dodatkami. Wszystko musiało być jednak wyważone tak aby na fotografiach królowały torebki bo przecież to one są najważniejsze. Wybierając miejsce sesji postawiliśmy na nowoczesne, klimatyczne wnętrza oraz klasyczne studyjne klimaty.

Profesjonalne Modelki to skarb i właśnie takie skarby nam się trafiły. Piękne, młode, pełne wdzięku, doświadczone, doskonale współpracowały. Pomimo ogromnego upału panującego w tych dniach atmosfera była rewelacyjna.

Podczas sesji towarzyszyła nam ekipa filmowa, która przy okazji nagrywała ujęcia, z których wykonała potem przepiękne klipy reklamowe. Pierwszy raz miałam okazję współpracować na jednym planie z filmowcami. Pomysł ten okazał się strzałem w 10. Nie przeszkadzaliśmy sobie wręcz przeciwnie, uzupełnialiśmy się, wymienialiśmy się doświadczeniami i pomysłami.

Same torebki są przepiękne! Jako kobieta zachwycałam się każdą po kolei, a jako fotograf miałam ogromną radość z ich fotografowania. To była bardzo dobra sesja, w której wszystko zagrało - wspólne wizje, piękne produkty, cudowne modelki, fantastyczna ekipa, przepiękne wnętrza, klimat… Największym problemem jak zwykle była selekcja zdjęć bo po dwóch dniach intensywnego fotografowania było ich mnóstwo 😉

Już czekam z niecierpliwością na kolejną kolekcję 😀