NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Po sesji otrzymujecie link i hasło do galerii ze wszystkimi zdjęciami z sesji  (po mojej wstępnej selekcji). Następnie sami wybieracie swoje ulubione ujęcia, które później są poddawane autorskiej obróbce fotograficznej. 

Nie ma możliwości otrzmania/zakupienia zdjęć „surowych” (nieobrobionych). 

Jeśli sesja odbywa się na terenie Tarnowskich Gór nie pobieram opłaty za dojazd. W sytuacji kiedy odbywa się w innym mieście koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości kilometrów.

Tak, zdjęcia otrzymają Państwo w dużej rozdzielczości. Każdy plik nadaje się do druku w dużych formatach.

Standardowo zdjęcia drukowane są w formacie 15×23 na papierze jedwabnym. Jeśli wolą Państwo otrzymać odbitki w innym formacie lub na innym papierze to jest to możliwe. W przypadku większych formatów może być wymagana dopłata. 

Tak, jestem po wszystkich niezbędnych kursach i posiadam stosowne upoważnienie.

Nie ma na to reguły. Czasem udaje się zgrać terminy bardzo szybko nawet z tygodniowy wyprzedzeniem. Jednak kiedy są to sesje związane z jakąś konkretną datą (ślub, komunia, roczek itp) warto zarezerwować termin jak najwcześniej.

Jest możliwość zamówienia fotoalbumu, fotokalendarza, obrazu itp produktów. Ceny ustalane są wówczas indywidualnie.

Na wszystkie sesje wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu, również na zdjecia dokumentów. 

Tak. Jestem również fotografem szkolno-przedszkolnym. Wykonuję zdjęcia klasowe, grupowe, indywidualne, koleżeńskie oraz reportażowe. W swojej ofercie mam również fotoksiążki oraz tabla.

Wszystko zależy od branży i przeznaczenia zdjęć. Sesja biznesowa może być wykonana w plenerze, w siedzibie firmy lub w kawiarni. Możliwości są niemal nieograniczone. Charakter sesji starannie omawiamy przed sesją i wtedy wspólnie określamy miejsce wykonania zdjeć.

Kontakt

kasiabryk.fotografia@gmail.com

+48 691 287 696