You are currently viewing Mikołaj – Model “Weteran”

Mikołaj – Model “Weteran”

Z Mikołajem spotkałam się po raz pierwszy na sesji świątecznej kiedy miał kilka miesięcy. Jego Rodzice postanowili iść za ciosem i już po kilku miesiącach spotkaliśmy się na kolejnej sesji, tym razem roczkowej. Od tego czasu rok w rok o tej samej porze, na przełomie lutego i marca spotykam się z całą Rodzinką. Sesje rodzinne w okolicach urodzin Mikołaja stały się tradycją. Na gotowe fotografie czekają nie tylko sami Modele ale również ich najbliżsi. Babcie pomagają w wyborze ulubionych ujęć i z niecierpliwością oczekują ostatecznych rezultatów. Każda sesja to fantastyczna przygoda, której efektem są rodzinne, pamiątkowe fotografie. 

W tym roku Mikołaj kończy 4 latka. Aby tradycji stało się zadość nie mogło z tej okazji zabraknąć rodzinnej sesji. Miki  jako już niemal zawodowy Model doskonale wiedział gdzie idzie i w jakim celu. Wszedł do studia uśmiechnięty od ucha do ucha. Na początku był moment zawstydzenia ale bardzo szybko pojawił się błysk w oku i zaczęła się zabawa, skoki na poduchy, pogaduchy, a w międzyczasie wyzwolona migawka rejestrowała te piękne chwile. 

To była już 5 sesja tego młodego człowieka. Dla mnie to ogromna radość, że mogę obserwować jak cudownie się rozwija. Na moich oczach z niemowlaka zmienił się w przystojnego, wygadanego Przedszkolaka 🙂 Każda sesja w towarzystwie rodzinki Mikołaja sprawia mi wielką przyjemność. Kochani, do zobaczenia za rok!