You are currently viewing Uniwersalna, kobieca stylizacja na sesję biznesową/wizerunkową

Uniwersalna, kobieca stylizacja na sesję biznesową/wizerunkową

Pytacie mnie często w co się ubrać na sesję biznesową/wizerunkową? Odpowiedż brzmi: wygodnie, w to co lubicie i w czym czujecie się dobrze. Czy w związku z tym istnieje uniwersalna stylizacja, która sprawdzi się u każdego? Oczywiście - to biała koszula.

Klasyczna biała koszula, nigdy nie wyjdzie z mody. Ta pozornie zwykła koszula niewątpliwie pasuje każdej z nas, niezależnie od typu urodu, koloru cery czy naszych kształtów. W zależności od tego z czym ją zestawimy jesteśmy w stanie osiągnąć inny "look". Możemy na przykład nosić ją z eleganckim garniturem, pod sukienkę lub do spódnicy. Bez wątpienia możemy zestawić ją również z kamizelką, długim płaszczem, ramoneską lub jeansową kataną.

Biała koszula to bezsprzeczne "must have" każdej kobiety. Jest modna, oryginalna, elegancka i zarazem bardzo kobieca.

Tymczasem moim ulubionym zestawieniem jest: biała koszula i jeansy. Dlaczego? Ponieważ ten zestaw sprawdzi się zawsze! Jeśli chcemy osiągnąć codzienną stylizację wystarczy do tego założyć np. białe tenisówki. Aby poczuć się bardziej kobieco wskakujemy w ulubione szpilki. Do tego odpowiednie dodatki w postaci biżuterii, torebki lub apaszki i jesteśmy gotowe na podbój świata. Dodatkowo biała koszula sprawia, że nasza twarz jest promienna i rozświetlona. A o taki efekt nam przecież chodzi na zdjęciach.

Niezależnie czy wybieracie się na sesję biznesową, rodzinną czy kobiecą biała koszula bez wątpienia to zawsze będzie strzał w 10.

Poniżej przedstawiam Wam osiem wyjątkowych kobiet, każda ma inną urodę, każda z nich pracuje w innej branży i każda z nich fantastycznie prezentuje się w zestawieniu: biała koszula + jeansy + szpilki.

Podsumowując: jeśli do tej pory nie lubiłyście białych koszul to mam nadzieję, że po przeczytaniu tego bloga i zobaczeniu zdjęć przekonacie się do niej i spróbujecie znaleźć na nie miejsce w Waszych szafach 🙂